Наукова учнівська конференція  «Голодомор – акт геноциду проти українського народу. Україна пам’ятає! Світ визнає!»

Збережімо пам’ять! Збережімо правду!

       До 87-их роковин Голодомору-геноциду, жертв якого вшановують кожної четвертої суботи листопада (цьогоріч – це 28 листопада) була проведена наукова учнівська конференція на тему: «Голодомор – акт геноциду проти українського народу. Україна пам’ятає! Світ визнає!»

      Мета конференції: поглибити знання учнів про Голодомор як акт геноциду проти українського народу, сприяти усвідомленню трагічності подій Голодомору 1932-1933 рр. та непоправних наслідків для українського народу впродовж подальшої історії ХХ-ХХІ ст., включаючи сучасне українське суспільство. Розширити знання учнів про причини та сутність політики тоталітарного сталінського режиму щодо української державності та українського селянства, формувати свідоме ставлення до диктатури та тоталітаризму як крайніх антидемократичних форм суспільного устрою.

      Для підготовки до наукової конференції гімназисти попередньо об`єдналися у дослідницькі групи для пошуково-дослідницької роботи. Здійснили бібліографічний добір за допомогою бібліотечного каталогу та баз даних Google Академія, вивчали історичні документи та спогади очевидців. Підготували доповіді із супроводженням мультимедійних презентацій.

      Завданням наукового зібрання – об’єднати зусилля гімназистів, щоб зберегти історичну пам’ять про трагічне минуле й запобігти повторенню подібних злочинів у майбутньому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post