Незабутня зустріч

   24 квітня, у День цивільного захисту в НВК «Ерудит», відбулася зустріч учнів початкової школи з працівниками Державної пожежно-рятувальної частини Солом’янського районного управління ДСНС України у м. Києві. Вогнеборці радо ознайомили школярів із професією рятувальника та продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання й обмундирування. Діти мали змогу відчути себе справжніми рятівниками, оскільки кожен міг посидіти за кермом пожежного автомобіля та приміряти одяг пожежного. Школярі отримали теоретичні та практичні навички, необхідні під час виникнення небезпечних ситуацій, відчули особисту відповідальність за збереження життя та здоров’я не тільки самих себе, а й своїх друзів та рідних.

   Висловлюємо  подяку начальнику караулу 18 Державної пожежно-рятувальної частини Дроботу Валентину  за вмілу та швидку організацію зустрічі з учнями, працівникам Солом’янського районного управління ДСНС за високий професійний рівень у розкритті основних питань пожежної безпеки. 

   Зустріч з рятувальниками подарувала не лише незабутні враження, а й важливі знання, які знадобляться дітям для безпечного життя.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post