Олімпійський тиждень

 

          Традиційно на початку нового навчального року в НВК «Ерудит» пройшов «Олімпійський тиждень», у рамках якого було організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

      Цікаво пройшли виховні години та Олімпійські уроки, на яких учні мали можливість більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

      Змагання з волейболу між учнями 7-9 класів та “Веселі старти” між учнями 1-4 класів, продемонстрували  свою спритність витривалість та вміння працювати в команді старшокласників в змаганнях зі скелелазіння.

      Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення спортивної естафети між учнями 6-7 класів.

       Веселими й щасливими залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконалися, що в нашому закладі освіти працюють і навчаються сильні, спритні й сміливі діти.

     Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

І етап змагань з усного математичного рахунку “Прангліміне”.І етап змагань з усного математичного рахунку “Прангліміне”.

9-10 жовтня 2018 року учні 10  класу НВК “Ерудит”  приєдналися до змагань з усного математичного рахунку “Прангліміне“. Даний захід проводиться на підставі підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE (Естонія). Десятикласники працювали

Конкурс «Міс «Ерудит» – 2017»Конкурс «Міс «Ерудит» – 2017»

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими та чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми й перенестися в казковий світ, який буде дарувати тільки усмішку

Герої не вмирають … Просто йдуть…Герої не вмирають … Просто йдуть…

21 листопада у 6-Б класі був проведений патріотичний захід – вечір-реквієм «Герої не вмирають … Просто йдуть…» Метою заходу було вшанувати пам’ять полеглих під час революції Гідності та на Сході