Олімпійський тиждень

 

          Традиційно на початку нового навчального року в НВК «Ерудит» пройшов «Олімпійський тиждень», у рамках якого було організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

      Цікаво пройшли виховні години та Олімпійські уроки, на яких учні мали можливість більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

      Змагання з волейболу між учнями 7-9 класів та “Веселі старти” між учнями 1-4 класів, продемонстрували  свою спритність витривалість та вміння працювати в команді старшокласників в змаганнях зі скелелазіння.

      Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення спортивної естафети між учнями 6-7 класів.

       Веселими й щасливими залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконалися, що в нашому закладі освіти працюють і навчаються сильні, спритні й сміливі діти.

     Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post