Олімпійський тиждень в початковій школі

         Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,  виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в НВК «Ерудит» щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. 

       Не виключенням став і цей рік. До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури, а й всі вчителі   початкової школи.

       Протягом тижня   діти створювали цікаві та змістовні плакати до Дня спорту «Знай наших олімпійських чемпіонів» та «Олімпійські ігри», брали участь у виставці малюнків «Спорт у моєму житті»,    змаганнях з футболу, «Веселі старти». Проведено тематичні класні години,   інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти».

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

ЗУСТРІЧ ЮНИХ ЛІТЕРАТОРІВ МІСТА КИЄВАЗУСТРІЧ ЮНИХ ЛІТЕРАТОРІВ МІСТА КИЄВА

     «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» проводив на площинах Інтернету зустріч учасників I та II літературного конкурсу «Тобі, Україно, моє слово і діло», на якій переможці

Всеукраїнський конкурс «День без мобільного телефона»Всеукраїнський конкурс «День без мобільного телефона»

        Всеукраїнський конкурс «День без мобільного телефона» — це  спосіб приєднатися до незвичайної акції, яка була вперше проведена 6 лютого 2001 року та стала щорічною.