Організація освітнього процесу

                                              Шановні батьки та учні НВК «Ерудит»!

     Незважаючи на складні часи для України, навчальний рік у НВК «Ерудит» традиційно розпочнеться 1 вересня.

     Головною метою роботи НВК «Ерудит» сьогодні є створення необхідних умов для організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.

     У закладі освіти облаштовано найпростіше укриття на цокольному поверсі, яке відповідає встановленим вимогам, захищає від засобів стрілецької зброї та уламків бойових дій.

     Укриття було перевірено на можливість його використання комісією, до складу якої входили представники ВЗНС, ЗЦЗ Солом’янського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві, відділу ЦЗ Солом’янської РДА та Національної поліції.

    Аналіз проведеного опитування серед батьків НВК «Ерудит»  показав, що певна кількість батьків обрала для своїх дітей навчання в очному форматі, але багато родин ще не повернулися до Києва і колектив закладу освіти ставиться до цього з розумінням.

    Тому освітній процес з 1 вересня у НВК «Ерудит» буде відбуватися наступним чином:

  • навчання буде проводитися в одну зміну;
  • для учнів, які знаходяться у місті Києві, запроваджується очна форма навчання;
  • для учнів, які з певних причин не мають можливості розпочати навчання в очному форматі, учителі забезпечать електронні версії уроків у вигляді презентацій Microsoft PowerPoint, відеозаписів, методичних матеріалів у форматі Word, PDF тощо, які будуть розміщені на відповідних сервісах ( Google Classroom, Google Drive, Google Sites) та на сайті НВК «Ерудит» для цілодобового доступу;
  • учні, які навчатимуться в форматі дистанційного навчання, будуть використовувати програму для організації відеоконференцій Zoom, різноманітні сервіси для інтерактивного навчання (LearningApps.org, Quizlet, Canva, Kahoot!), відеохостинг YouTube тощо;
  • уроки фізкультури, мистецтва, трудового навчання будуть проводитися з використанням технологій дистанційного навчання;
  • учителі надаватимуть учням допомогу шляхом дистанційних онлайн- консультацій з усіх предметів;
  • учням 11 класів для підготовки до ЗНО (Національного мультипредметного тесту) будуть проводитися консультації в форматі онлайн, а також з використанням сучасних сервісів: iLEARN, Be Smart, Wisecow ;
  • оцінювання навчальних досягнень учнів у форматі офлайн буде здійснюватися відповідно до критеріїв, визначених МОН України; учні, які навчатимуться в дистанційному форматі, будуть отримувати завдання, виконувати та надсилати вчителю на електронну пошту, Viber, Telegram або в Google Classroom.

    Батьки учнів, які обрали дистанційне навчання, беруть на себе відповідальність за організацію навчання своєї дитини: підключення до мережі, інтернет-ресурсів, присутність на уроках, виконання домашніх завдань, самостійних, тестових і контрольних робіт.

     Батьки,  діти яких  залишаються за межами України, пишуть заяву на
ім’я директора про дозвіл дитині продовжити навчання в закладі освіти в
дистанційному форматі. Заяву надіслати на електронну пошту закладу erudytzayava@gmail.com

    Дякуємо кожному з вас за довіру й підтримку, за співпрацю й розуміння. Лише одна спільна мета має значення: добробут і світле майбутнє наших дітей. І тільки разом ми зможемо протистояти будь-яким викликам сьогодення!

 

     Мирного неба квітучій Україні!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post