Освіта – скарб; праця – ключ до нього

Освіта — це скарб? Чи можлива вона без важкої розумової праці? Як сьогодні проходить процес навчання? Чим цікавляться діти, окрім комп’ютерних ігр? Як сучасна педагогіка заохочує школярів до нових відкриттів? Шукаєте відповіді? Тоді Вам на Дні відкритих дверей у НВК “Ерудит”. 16 листопада батьки 4 класу мали змогу познайомитися з навчально — виховним процесом закладу.

Дні відкритих дверей – цікава форма взаємодії вчителя і батьків, яка дозволяє дорослим вникнути в атмосферу навчального дня їх дітей. Разом зі своїми малюками батьки поринули в уроки, перерви, перевдягання, занурилися в атмосферу шкільного життя. Це дало змогу, за словами вчителя – класовода 4 класу Котелянець Оксани Вікторівни, зрозуміти, як дитина сприймає матеріал, як комунікує з однокласниками, як поводиться на уроці і в позаурочний час, що їй вдається легко, а над чим потрібно дома особливо попрацювати.

Дні відкритих дверей для батьків початкових класів тривають. Чекаємо Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта осінь-2020»Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта осінь-2020»

Учні початкової школи НВК «Ерудит» взяли   активну участь у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта осінь-2020» з англійської мови. За високі досягнення, творчий і креативний підхід у