Освітній проект «Раку-ні».

Продовжується цикл лекцій у рамках освітнього проекту «Раку-ні».

10 лютого 2017 року відбулася зустріч учнів 10-А та 10-Б класів  з науковим співробітником Інституту онкології, кандидатом біологічних наук Маковецькою Людмилою Ігорівною, яка розповіла гімназистам  про  вплив мобільних телефонів на здоров’я людини.

Світ науки дуже добре знає, що генетичні зміни в організмі людини під дією електромагнітних полів можуть викликати рак. Нині все більше говорять про небезпеку, яку таїть в собі для людини стільниковий зв’язок.

Людмила Ігорівна  зазначила,  що користуватися мобільним телефонами можна, але без фанатизму. Треба  більше надавати перевагу живому спілкуванню. Адже так і цікавіше, і економніше.

no images were found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

«Як зберегти свій психоемоційний стан в нормі під час вимушеної ізоляції на карантині ».«Як зберегти свій психоемоційний стан в нормі під час вимушеної ізоляції на карантині ».

Шановні батьки, учні, колеги! Уже три тижні тривають карантинні заходи по всій Україні, які введені, щоб протидіяти розповсюдженню коронавірусу Сovid-19.

Відзначення Дня Соборності України в початковій школіВідзначення Дня Соборності України в початковій школі

Державне свято День Соборності України учні  початкової школи відзначили урочисто та патріотично. Класні керівники підійшли креативно і творчо до проведення