П’ятий клас: від адаптації до успіху. Психолого-педагогічний консиліум

      30 грудня 2020 року у НВК “Ерудит” проведено психолого-педагогічний консиліум з питань адаптації п’ятикласників до навчання в школі.
      У засіданні взяли участь адміністрація школи, класні керівники. класоводи, психологічна служба, педагог-організатор, учителі-предметники.
       Класні керівники Бойчук Я.А та Куксинська М. Ю. ознайомили присутніх з результатами класно-узагальнюючого контролю, характеристикою класу.
       Результати психолого-педагогічного дослідження були представлені психологом школи Хвиль Ю.Б.
       Виступи вчителів, які працюють з даною категорією дітей, дозволили стверджувати, що 5-А та 5-Б класи – це сформовані колективи зі своїми традиціями й особливостями. Учні володіють необхідними знаннями, уміннями та навичками для успішної адаптації в середній ланці школи. А цілеспрямована координація дій учителів, їхній професіоналізм і досвідченість сприятиме цьому.
       У ході роботи вироблено та надано рекомендації учасникам освітнього процесу щодо подолання та попередження виникнення труднощів в учнів 5-А та 5-Б класів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

День гостинності для майбутніх першокласників та їх батьківДень гостинності для майбутніх першокласників та їх батьків

29 березня НВК «Ерудит» провів День гостинності «Дай руку, першокласнику!» для майбутніх учнів та їх батьків. Школа гостинно відчинила двері

Використання інтерактивної дошки як засобу підвищення рівня навчальної діяльностіВикористання інтерактивної дошки як засобу підвищення рівня навчальної діяльності

2 листопада 2017 року на базі НВК “Ерудит” відбувся науково-практичний семінар “Використання інтерактивної дошки як засобу підвищення рівня навчальної діяльності“.