«Пам’ять серця. Пам’ять сивини. Пам’ять тих, хто не прийшов з війни»

      8–9 травня – День пам’яті та примирення і 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні вся Україна згадує тих, хто віддав своє життя заради вільного та щасливого майбутнього рідної землі та своїх нащадків. У пам’яті назавжди залишаться подвиги дідів і прадідів та тих, хто в повоєнний час відновлював країну та наше місто.
      Учні початкової школи також долучилися до відзначення Дня пам’яті та примирення. Були проведені години пам’яті «Пам’ятник Вічної Слави на схилах крутих височить», «Пам’ять серця. Пам’ять сивини. Пам’ять тих, хто не прийшов з війни», «В серцях і книгах пам’ять про війну», «Збережемо пам`ять про подвиг». Школярі прийняли активну участь в акції «Родинні історії війни», розповідали про своїх прадідів та прабабусь, які воювали у роки Другої світової війни та наближали перемогу, доєдналися до акції «Доповни одяг червоним маком», маки виготовили власноруч та вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.
      Ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатив наш народ за звільнення України від нацистських загарбників.
      Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post