Під дзвони Великодня хай доля квітне!

      Свято Великодня – одне з найвеличніших свят. І якась невимовна радість   заповнює груди саме в цей день, бажання стати кращим, забути земні тривоги.

    Завітало велике свято і до нас. В рамках проведення тематичних заходів в початковій школі з нагоди Пасхи відбулися уроки духовності. Вихованці взяли участь у годині спілкування «Під дзвони Великодня хай доля квітне!» Не дивлячись на карантинні обмеження, педагоги провели майстер – класи виготовлення атрибутів Великодніх свят, школярі доторкнулися до таїнства багатогранної народотворчості.       Святкова онлай- виставка ожила завдяки дитячій організації та гарному настрою і створила неповторну казкову атмосферу напередодні свята. Особливо активними були учні 1-Б, 2-А, 2-Б, 3-В класів.

   Проведення таких заходів   виховує в учнів інтерес до історії та традицій української культури.  Шанувати звичаї свого народу – це значить бути справжнім патріотом своєї країни. Свято Пасхи мине. Але той маленький вогник надії та любові, що загорівся у дитячмх   душах   буде ще довго палахкотіти!

Під дзвони Великодня хай доля квітне! IMG_6320-150x150

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post