Пізнавальна активність дитини

          Пізнавальна активність дитини – це її внутрішня готовність до подальшої участі у процесі оволодіння знаннями, уміннями і навичками та виявлення самостійності й творчого підходу до виконання навчальних завдань. 

          Саме тому психологом  НВК « Ерудит» Юлією Хвиль було розроблено цикл занять: «Інтелектуальні тренажери. Логічні ігри для допитливих»  для учнів 4- х класів, основною метою яких є: розвиток творчого потенціалу, уяви, фантазії, конструктивного мислення, пам’яті  та підвищення коефіцієнту інтелекту учнів початкової школи.  У центрі навчально-виховного процесу є учень.  Його активність, бажання і здатність до навчання, уміння спілкуватися, співпрацювати, міркувати, обґрунтовувати свої думки, бути собою ось основні складові розвитку  успішної, впевненої особистості.  Тому основним  завданням є домогтися, щоб діти вміли виконувати  нестандартні завдання, розвивали кмітливість, інтерес, швидкість мислення, могли вільно оперувати набутими знаннями, застосовувати їх для вирішення навчальних та життєвих проблем, для розширення свого пізнавального досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Увага! Стартував місячник олімпіадного руху!Увага! Стартував місячник олімпіадного руху!

 Знання, формування інтелектуального потенціалу, вияв та підтримка обдарованих дітей є необхідною складовою освітнього процесу НВК «Ерудит».  Масовим та розвиненим напрямом