Плекаймо мову!

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» – писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.
9 листопада, в учнів початкової школи НВК «Ерудит», панувала особлива атмосфера. Був проведений виховний захід під назвою «Мовний калейдоскоп», присвячений Дню української писемності та мови. В цей день освітній заклад сяяв не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову. Цікавими були різноманітні конкурси, вікторини, ігри. Найбільше запам’яталися такі конкурси як «Мовне асорті», «Буквограй», «Збери пазли», гра «Чарівна скринька», інсценізація української народної казки, «Вінок диктантів», виготовлення традиційного українського оберегу – ляльки-мотанки. Цього святкового дня також відбулося відкриття шкільного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика.
Відзначення Дня української писемності та мови дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Плекаймо мову! IMG-fd98446797b21c3b30d1312e0e185b57-V-150x150

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post