Подорож до музею медуз!

26 березня учні 7 – Б класу НВК «Ерудит» здійснили подорож до унікального музею, де зібрана колекція живих медуз з різних місць Світового океану.

«Хто самий отруйний? Хто єдина безсмертна істота на Землі? У кого 24 ока, але немає мозку?» На ці питання діти шукали відповіді і знайшли: це все вони – мешканці глибин океанів – дивні, слизькі, барвисті, бездоганні.

Учні зупинялися біля акваріумів – і час зупинявся. Забуваєш про все на світі, розглядаючи дивних істот за склом, – медузи повільно рухаються у воді і заспокійливо діють на нервову систему. Кожен вид ззовні чимось відрізняється: у однієї медузи щупальця короткі, ажурні і в’ються, як кучерики у Сью, інша виглядає як вгодований зелений атомний гриб, а у третьої – маленька шапочка у вигляді парасольки і метрові щупальця, тонкі, мов павутинки, майже невидимі. Діти отримали естетичне задоволення від неймовірних танців медуз.

Під стелею акваріумів ввімкнені блакитні лампи, їхнє світло мерехтить, наче сонячні промені, що пробиваються крізь морські хвилі. Спостерігаючи за повільними, виваженими, плавними, неспішними рухами чарівних створінь, хлопці та дівчата релаксували, відпочивали, робили світлини на пам’ять. І, вийшовши з музею, отримавши заряд бадьорості та оптимізму, учні 7 – Б класу побігли далі підкорювати життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post