Подорожуємо з батьками  в  країну Здоров’я

Найбільше багатство людини – це здоров’я. Не можна   зберегти його,   не   дотримуючися   правил   особистої гігієни. Щоб вирости здоровими й життєрадісними, працьовитими, здатними долати будь-які труднощі та перепони, нам необхідно знати вимоги гігієни й дотримуватися їх.

Про те, як доглядати за тілом, як дбати про свою зовнішність розповідала учням 5 класу лікар Київського міського онкоцентру, мама Кірик Оксани  Роксана Валеріївна. Діти зрозуміли, що дотримання гігієнічних вимог у житті кожної людини є  важливим чинником збереження здоров’я.

no images were found

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Веселі стартиВеселі старти

11 червня вихованці пришкільного табору взяли участь у спортивному змаганні “Веселі старти”.  Під час змагань діти показали, як уміють долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Маленька бібліотека 2-БМаленька бібліотека 2-Б

Натхненні екскурсією до редакції журналу «Пізнайко», учні 2-б класу вирішили створити власні книжки. Були серед них і комікси, і рімейки улюблених казок(«Гаррі Поттер), і історії із власного життя, і,навіть, власні