Посвята в козачата

       У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання дітей та учнівської молоді. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії. На славних прикладах патріотизму сучасників Богдана Хмельницького, Івана Богуна у підростаючого покоління виховується почуття національної самоповаги, любові до рідного краю. У п'ятницю, 28 жовтня, у НВК «Ерудит» у рамках діяльності шкільної дитячої організації «Козачата» пройшло традиційне свято «Посвята в козачата» учнів 1 класів.

      Свято має свою цікаву традицію. Вже протягом багатьох років посвята в козачата першокласників проходить як козацька рада. Школярі виходять маршем, співаючи похідну пісню, курінні кожного класу здають рапорти кошовому, разом виконують Гімн України.

       Перед посвятою юні козачата продемонстрували свої знання історії козацького руху, ознайомились із життям козаків, їх побутом та звичаями, що панували на Запорізькій Січі. Козачатам- першокласникам вручили грамоти про те, що вони прийняті до лав організації. Такі заходи, безсумнівно, виховують у молоді почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Екскурсія до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.ТичиниЕкскурсія до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини

Вивчення життя й творчості одного з найвидатніших поетів ХХ століття Павла Григоровича Тичини розпочалося для учнів 11-Б класу з відвідування