Декада історії в НВК “Ерудит”

       З 2 листопада триває Декада історії у НВК “Ерудит”. Карантинні обмеження в нашій країні, пов`язані із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби, наклали свій відбиток на заходи, заплановані в рамках Декади. Обмежуючи соціальні контакти школярів, вчителі історії проводять заходи по класах.                                       

          02.11.2020 року в рамках відзначення чергової річниці з дня заснування Організації Об`єднаних націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) в 11-х класах вчителем Лімоновою О.Є. було проведено практичні заняття “Реалізація завдань ООН її спеціалізованими організаціями”, в ході яких було розглянуто діяльність не лише ЮНЕСКО, а й інших спеціалізованих організацій ООН (ЮНІСЕФ, МВФ, МОП, ВООЗ).

       03.11.2020 українські історики і філологи відзначали 209 день народження Маркіяна Шашкевича – натхненника національного відродження Галичини ХІХ століття. Враховуючи те, що національне відродження ХІХ ст. учні вивчають в курсі історії України 9 класу, в 9-х класах було проведено уроки пам`яті цього видатного українського діяча (вчитель Лімонова О.Є.). В ході практичної роботи, учні познайомилися з наробком М. Шашкевича, а також порівняли особливості національного відродження в Наддніпрянщині та західноукраїнських землях, які в той час були розподілені між двома імперіями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Рекомендації для сімей та дітей, що отримали гостру травму в ході війни в УкраїніРекомендації для сімей та дітей, що отримали гостру травму в ході війни в Україні

      Чимало людей сьогодні переживають постійну тривогу, гнітючий страх за власне життя, тотальне спустошення та хронічну втому, Тому