Права і обов’язки учнів

 

Сьогодні співпраця шкіл із працівниками правоохоронних органів набирає обертів і є дуже важливою. От і в нашому НВК «Ерудит» уже стало традицією  проводити зустрічі з представниками Національної поліції і ювенальної превенції для учнів різних класів.

 Сьогодні гімназисти  5 та 7 класів зустрілися зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції України капітаном поліції Мащенко М.В. Під час зустрічі Марина Валентинівна  ознайомила  наших учнів із основними положеннями Конвенції ООН Про права дитини, з видами правопорушень, які часто зустрічаються в учнівському колективі та на вулиці,  звернула увагу на види відповідальності дітей та їх батьків за скоєні правопорушення. Також на зустрічі учні обговорили питання протидії булінгу, як поводити себе в конфліктній ситуації, важливі аспекти взаємоповаги, толерантності, вихованості, чемності. Актуальними виявилися питання, які стосувалися школи паління, вживання наркотичних засобів тощо. Капітан  поліції дала змістовні відповіді на запитання, які виникали в учнів під час бесіди.

Організація таких бесід і зустрічей учнів із правоохоронцями є важливою і необхідною формою превентивної роботи в школі, адже вона  дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки й не допускати її  в майбутньому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

  11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Саме в цей день у 1945 році в’язні Бухенвальда