Правила школи: Лілія Гриневич розповідає про шкільну форму

Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич відповідає на питання, які найбільше турбують батьків.

Шкільна форма завжди залишалась однією з основних вимог навчальних закладів початкової та середньої освіти. Її вигляд встановлювався шкільною адміністрацією індивідуально: це міг бути синій, зелений чи чорний піджак, обов’язково – біла блузка або сорочка, спідниця доцільної довжини для дівчат, а для хлопців – класичні штани. В деяких навчальних закладах до елементів шкільної форми додавались краватки, без яких учні не мали права з’являтись на уроках. Неналежний зовнішній вигляд вважався офіційною причиною для недопуску на заняття.

Відтепер, відповідно до реформ НУШ, правила змінюються. У ранковому шоу «Сніданок 1+1» Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич, відповідаючи на питання щодо обов’язковості шкільної форми, наголосила: дитину не можуть позбавляти права на освіту через її одяг.     

Законами України не встановлюється обов’язковість запровадження шкільної форми. Батьки з адміністрацією школи, з колективом школи можуть обговорювати це питання, прийняти рішення разом, поважати думку одне одного. Коли ви обираєте одяг для дитини до школи, насамперед, треба пам’ятати про його корисність і доречність, – підкреслює Лілія Гриневич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post