Проект «Славетні українці»

В історії кожної країни є люди, чиї імена з гордістю і повагою згадуються співвітчизниками. Є такі   і в Україні.  Їх називають Славетними українцями.  Ці люди з різних часів. Вони досягли успіху в різних галузях. Але зробили багато доброго для свого народу, тому їх довго пам’ятатимуть вдячні земляки.

     Цікаво та змістовно пройшла презентація проекту “Славетні українці” з предмету “Я досліджую світ ” для учнів 3-В класу. Діти відшукали та підготували відомості, прізвища та фото відомих українців, захоплюючими були комп’ютерні презентації. Все це допомогло школярам дізнатися багато цікавих фактів про українців, що прославили Україну прикладом своєї діяльності та життя і зробили вагомий внесок у світову культуру, науку, спорт, відчути гордість   за свій народ!

      Працюючи над проектом, школярі переконались, що у світі багато видатних людей. Усі вони талановиті, і з багатьох хотілось би брати приклад. Ті, хто досяг найбільших висот у житті, як правило, досягали всього цього своїми зусиллями, своєю власною важкою працею. 


Проект «Славетні українці» IMG-2782-150x150

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

«Як зберегти свій психоемоційний стан в нормі під час вимушеної ізоляції на карантині ».«Як зберегти свій психоемоційний стан в нормі під час вимушеної ізоляції на карантині ».

Шановні батьки, учні, колеги! Уже три тижні тривають карантинні заходи по всій Україні, які введені, щоб протидіяти розповсюдженню коронавірусу Сovid-19.