Пришкільний табір відпочинку “Сонячний” на базі НВК “Ерудит” м. Києва

 

Швидко спливає час. Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. Прийшла пора відпочинку та розваг – довгождане сонячне літо.

1 червня 2018 року гостинно розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Сонячний». Відбулася презентація загонів “Будьмо знайомі!” Проведені перші цікаві ігри та конкурсно-розважальна програма “Майданс”. Творчість дітей розкрилася під час конкурсу малюнків на асфальті “Моя сонячна країна”.

Та багато ще цікавого очікує на дітлахів попереду.

Проте найголовніше для нас – це створення безпечних, якісних умов перебування школярів у пришкільному таборі. Літній відпочинок – це невід’ємна складова частина всієї життєдіяльності дитини, у якій гармонічно поєднуються духовно-естетичні, пізнавальні, моральні чинники.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

«Пам’ять серця. Пам’ять сивини. Пам’ять тих, хто не прийшов з війни»«Пам’ять серця. Пам’ять сивини. Пам’ять тих, хто не прийшов з війни»

      8–9 травня – День пам’яті та примирення і 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні вся Україна згадує тих, хто віддав своє

Вітаємо переможців!Вітаємо переможців!

  Відбулося нагородження переможців Міжнародної природничої гри “Геліантус”. 27 учнів НВК “Ерудит” отримали Дипломи І – ІІІ ступенів, 7 учасників нагороджені грамотами за найкращі результати з фізики, хімії, біології та