Психолого-педагогічний консиліум

   26 грудня 2018 року в НВК “Ерудит”  відбувся психолого-педагогічний консиліум учителів-предметників «Результати адаптації п’ятикласників до навчання в гімназії в межах упровадження ідей Нової української школи».
    Метою консиліуму було об’єднання зусиль усіх учасників освітнього процесу та  координація спільних дій щодо успішного навчання, повноцінного розвитку учнів  та подолання їх дезадаптації.

   Класні керівники 5 класів проаналізували стан успішності своїх учнів, розповіли про особливості в роботі з класними колективами. Жодна дитина не залишилася поза увагою педагогів.

  На підставі моніторингових досліджень, підсумків спостережень за пізнавальною активністю учнів та вивчення їх індивідуальних особливостей психологом гімназії Івановою С.В. було проаналізовано рівень шкільної тривожності дітей, наявні форми агресії учнів, вивчено міжособистісні та міжгрупові відносини у класних колективах, також було проведено оцінку рівня шкільної адаптації на початку навчання в гімназії. Учителям було надано загальні рекомендації психолога щодо взаємодії з класними колективами та індивідуальні рекомендації щодо співпраці з окремими учнями.
      До участі в консиліумі були залучені вчителі-предметники, які викладають в 5  класах та вчителі початкових класів. Вироблені спільні рекомендації, які дозволять п`ятикласникам пройти процес адаптації, пов`язаний з новими умовами праці, вимогами вчителів, навчальним навантаженням.
    Заступник директора школи Кайнова В.В.  зазначила, що успішній адаптації учнів 5 класів до навчання в основній школі сприятиме цілеспрямована координація дій учителів, їхній професіоналізм і досвідченість. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post