QR-квест «Культурно-освітнє життя України у XVI-XVII ст.»

      В рамках проведення декади історії відбувся QR-квест «Культурно-освітнє життя України у XVI-XVII ст.». Унікальності квесту додало застосування QR-коду у навчально-виховному процесі як одного із видів сучасного інноваційного методу навчання. За допомогою QR-кодів учні мандрували та виконували цікаві завдання, які були спрямовані на виявлення цілеспрямованих та кмітливих знавців історії. Учасники мали змогу проявити свою кмітливість та ерудованість, долаючи етапи квесту, бо перед ними було завдання пройти абсолютно не схожих між собою 8 локацій. Команди отримали море позитиву та хороших емоцій під час змагання.

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Новорічний випуск газети”Erudit-Times”Новорічний випуск газети”Erudit-Times”

Шановні друзі!       До вашої уваги новорічний випуск шкільної газети  ”Erudit-Times”.       На шпальтах даного часопису розміщені цікаві статті й творчі роботи учнів НВК “Ерудит”.     

День Пам’яті та примиренняДень Пам’яті та примирення

  День Пам’яті та примирення, День Перемоги – особливі дні. Вони викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль,