Становлення відносин гімназії та сім’ї відбувається у період значних змін у суспільно-політичному й соціально-екологічному житті держави. Ці зміни вимагають переосмисленню поглядів на виховання дітей, на визначення в цьому ролі гімназії та сім’ї.

Навчальний заклад є важливим інститутом, який сприяє виховному процесу, забезпечує взаємодію дитини, батьків та соціуму.

Діяльність батьків та вчителів у вихованні дітей є успішною тоді, коли об’єднані зусилля в справі виховання дітей. Гімназія, батьки – єдине ціле, діяльність якого спрямована на дитину, її навчання, виховання, розвиток, становлення. Саме такі проблеми розглядалися на родинно-гімназійному засіданні 21 травня 2015 р.

На засіданні Ради гімназії були розглянуті й обговорені такі питання:

 1. Про підготовку гімназії до нового 2015-2016 навчального року.

Відп. Перехейда О.М., директор гімназії

 1. Про моральне заохочення вчителів, учнів та їхніх батьків.

Відп. Рись А.А., заступник директора з навчально-виховної роботи

 1. Обговорення питань про представлення до нагородження випускників гімназії Золотою та Срібною медалями.

Відп. Кайнова В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи

Питання № 1

Ухвалили:

 1. Схвалити план підготовки гімназії до нового 2015-2016 навчального року.
 2. Членам Ради гімназії, батьківському активу систематично надавати допомогу в подальшому розвитку гімназії, забезпеченні навчальних предметів сучасним обладнанням.
 3. Батьківським комітетам класів вирішити питання щодо підготовки приміщень до нового навчального року (ремонт класів).
 4. Членам Ради провести роз’яснювальну роботу серед батьків, громадськості про надання благодійної допомоги гімназії для проведення ремонтних робіт з метою підготовки до нового навчального року.
 5. Батьківським комітетам класів надати благодійну допомогу гімназії для проведення ремонтних робіт з метою підготовки навчального закладу до нового 2015-2016 навчального року, перерахувавши кошти на благодійний фонд «Перспектива освіти».
 6. Доручити Руденко В.В. підготувати від батьківської громадськості звернення до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації про надання допомоги щодо підготовки гімназії до нового навчального року.

Питання № 2

Ухвалили:

 1. Узяти до відома інформацію заступника директора гімназії з навчально-виховної роботи Рись А.А.
 2. Погодити списки вчителів, учнів та батьків з метою морального заохочення за підсумками 2014-2015 навчального року та вручити нагороди на загальногімназійному святі «Гімназійна весна-2015».
 3. Розглянути питання матеріального заохочення вчителів на засіданні ради гімназії у 2015-2016 навчальному році.

Питання № 3

Ухвалили:

 1. Порушити клопотання перед районним управлінням освіти про нагородження золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні»:
 • Вальчук Галину Сергіївну,
 • Гончаренка Вадима Ігоровича,
 • Коземка Михайла Олеговича,
 • Ліннік Марію Сергіївну,
 • Новікову Любов Олегівну,
 • Ощепкову Юлію Олексіївну,
 • Павлюка Ярослава Васильовича,
 • Рясненко Катерину Євгеніївну,
 • Стеблик Єлизавету Михайлівну.
 1. Порушити клопотання перед Департаментом освіти та науки, молоді та спорту про нагородження золотими медалями Павлюка Ярослава Васильовича та Ощепкову Юлію Олексіївну за особливих умов.

Директор гімназії Перехейда Олександр Михайлович підкреслив значимість діяльності батьків у створенні комфортних умов для навчання й виховання дітей у гімназії. Олександр Михайлович висловив щирі слова подяки батькам за розуміння, надану допомогу й підтримку ініціатив навчального закладу. А ще з великим задоволенням директор гімназії О.М. Перехейда привітав випускників 11 класу, які достойно підтвердили високий рівень навчальних досягнень під час здачі ЗНО з української мови та літератури. Адже 9 наполегливих, найкмітливіших, творчих, неординарних особистостей стали претендентами на найпочеснішу нагороду – Золоту медаль. Перед найпочеснішою громадою – батьківським комітетом Олександр Михайлович висловив подяку батькам медалістів за вихованих, здібних талановитих дітей, батьківське піклування й підтримку гімназистів, які є гордістю гімназії «Ерудит».

no images were found