Районний семінар-практикум для вчителів біології

 

          27 лютого 2020 року на базі НВК «Ерудит» відбувся семінар «Використання хмарних технологій у викладанні біології та основ здоров’я».

         Учитель біології Кідиба О.В. презентувала досвід роботи з використання хмарних технологій. Наголосила, що учитель повинен бути координатором інформаційного потоку, володіти сучасними методиками та новітніми технологіями.

         Про реалізацію нейробіологічних підходів у роботі з обдарованими учнями доповідала кандидат біологічних наук, учитель біології Козицька Т.В.

         Присутні отримали рекомендації від учителя біології СЗШ №16 Мартинюк Г.М. щодо інноваційних методів проведення тижня природничих наук.

У ході плідного спілкування учасники семінару отримали нові знання та вміння, що стосуються сучасних підходів у викладанні біології.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Профілактика правопорушеньПрофілактика правопорушень

        18 лютого 2016 року з метою проведення виховної, профілактичної роботи та попередження правопорушень і злочинів серед неповнолітніх, виявлення причин та умов, які втягують підлітка в злочинну діяльність, наркоманію, пияцтво,

Почесні гості в «Ерудиті»Почесні гості в «Ерудиті»

29 серпня 2017 року на базі навчально – виховного комплексу «Ерудит» відбулося  розширене засідання Колегії КМДА на тему готовності навчальних закладів м. Києва до початку нового 2017-2018 навчального року, ініційоване