Шкільна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Весна – 2018»

 

Учні 1 – 5 класів НВК «Ерудит» взяли участь у проект «Всеосвіта», який розпочав весняний сезон міжнародних дистанційних олімпіад 2018 року з усіх предметів шкільної програми. Вихованці навчального закладу спробували свої сили в олімпіаді з української мови.

До цього заходу запросили всіх охочих учнів та вчителів, щоб здійснити захопливу подорож до світу інтелектуальних пригод і перемог.

Цей проект допомагає розвивати і вдосконалювати освітні потреби, виявляти власні сили у незвичайному форматі. Високі результати – показник наполегливої роботи учнівсько – учительського колективу у співпраці із батьками. До нових висот! За новими перемогами!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Відбувся захист робіт учнів МАН  Відбувся захист робіт учнів МАН  

      07 квітня 2017 року в гімназії «Ерудит» відбувся захист науково-дослідницьких робіт  учнів – слухачів Малої академії наук. Гімназисти представили свої роботи на належному науковому рівні, продемонстрували мультимедійні презентації науково-дослідницьких

Глобальний тиждень безпеки дорожнього рухуГлобальний тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного