Школа і поліція

        Як правильно переходити дорогу? Як не потрапити в дорожньо-транспортну пригоду? На ці та інші питання  відповіла капітан Департаменту патрульної поліції у місті Києві Надія Ситник. Зустріч відбулася  5 жовтня з учнями 3-Б класу НВК «Ерудит» у рамках програми «Школа і поліція». Школярі ознайомились з дорожніми знаками для пішоходів, світлофором та його призначенням, безпечними місцями переходу вулиць. Для того, щоб закріпити весь теоретичний матеріал, діти з радістю «приміряли» на себе ролі учасників дорожнього руху-пішохода та водія, на практиці демонстрували свої знання та вміння. Неочікуваним подарунком став майстер-клас по виготовленню флікерів. В темну пору доби у кожного обов’язково мають бути світловідбиваючі елементи на одязі або портфелі.

        Маємо надію, що вислухавши працівника поліції, школярі задумаються над наслідками, які можуть виникнути при порушенні правил безпеки дорожнього руху.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Бій кмітливихБій кмітливих

22 листопада учні 8-Б класу НВК «Ерудит» під керівництвом учителів  Дмитренко А.В. та Мельниченко Д.С взяли участь у турнірі знавців інформатики «Бій кмітливих». Учасники показали знання з предмета. Команди успішно