Школа і поліція

        Як правильно переходити дорогу? Як не потрапити в дорожньо-транспортну пригоду? На ці та інші питання  відповіла капітан Департаменту патрульної поліції у місті Києві Надія Ситник. Зустріч відбулася  5 жовтня з учнями 3-Б класу НВК «Ерудит» у рамках програми «Школа і поліція». Школярі ознайомились з дорожніми знаками для пішоходів, світлофором та його призначенням, безпечними місцями переходу вулиць. Для того, щоб закріпити весь теоретичний матеріал, діти з радістю «приміряли» на себе ролі учасників дорожнього руху-пішохода та водія, на практиці демонстрували свої знання та вміння. Неочікуваним подарунком став майстер-клас по виготовленню флікерів. В темну пору доби у кожного обов’язково мають бути світловідбиваючі елементи на одязі або портфелі.

        Маємо надію, що вислухавши працівника поліції, школярі задумаються над наслідками, які можуть виникнути при порушенні правил безпеки дорожнього руху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Подорожуємо з батьками  в  країну Здоров’яПодорожуємо з батьками  в  країну Здоров’я

Найбільше багатство людини – це здоров’я. Не можна   зберегти його,   не   дотримуючися   правил   особистої гігієни. Щоб вирости здоровими й життєрадісними, працьовитими, здатними