Вітаємо тебе, маленький наш  Друже!

        Пролине ще зовсім небагато часу, і поважна пані Осінь вересневим дзвоником покличе тебе в цікаву й по-справжньому нескінченну дорогу – дорогу до Знань.
      Школа наша – дивовижний і затишний Сад, де ти будеш мати чудову можливість виростити власне дерево Пізнання, Мудрості, Інтелекту.
       Поряд з тобою, маленький українцю, навчатимуться хлопчики й дівчатка, серед яких ти обов’язково зустрінеш багато вірних і добрих друзів. Крокувати нам разом довгих і наполегливих 12 років. Дай сміливіше твою руку, довір вогник свого серця саме нашим добрим і мудрим наставникам, і ми здолаємо всі труднощі.
        Твоя перша Вчителька, як чарівна Фея, обов’язково, зробить усе, щоб об’єднати вогники маленьких душ і створити велике й тепле сяйво – твій перший дружний Клас. Учителька обов’язково стане для тебе прикладом для наслідування та щирим другом.
       Відкрию тобі невеличкий секрет: прислухайся, ось за цими дверима не менш хвилююче б’ється серце школи, тому що вона сумувала за маленькими друзями й ти для неї дуже бажаний й важливий, а ще в класній кімнаті уже все готове до зустрічі з тобою.
        Пам’ятай, що ми з нетерпінням чекаємо на тебе, дорогий Друже, у нашій великій і дружній родині, у нашій веселій шкільній сім’ї!
        Бажаю гарної пам’яті, відмінних оцінок, цікавих уроків та успіхів у найяскравішій пригоді життя!
         Дорога до Перемог, до Визнання, до світоча твоїх Мрій чекає на тебе!!!

Школа І ступеня НВК "Ерудит" vinok-1

Школа I ступеня НВК «Ерудит»  розпочала свою роботу 1 вересня 2017 року.
Початкова школа є школою розвитку особистості. У своїй роботі визначає такі пріоритети:

 • самоцінність особистості кожної дитини, урахування її індивідуальності;
 • орієнтація на розвиток особистості;
 • особистісний, інтелектуальний, соціальний та фізичний розвиток кожного учня.

Навчання в школі I ступеня НВК «Ерудит» закладає фундамент загальноосвітньої підготовки учнів, забезпечує всебічний розвиток дитини, її нахилів, здібностей, виховання громадянина України.
Головними завданнями в організації освітнього процесу I ступеня НВК «Ерудит» визначає:

 • забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової загальної освіти;
 • упровадження особистісно орієнтованого підходу в освітньому процесі початкових класів;
 • формування ключових компетентностей учнів, зокрема загальнокультурної, громадянської, здоров’язбережувальної, інформаційно – комунікаційної;
 • дотримання єдиного змісту Державного стандарту початкової освіти – базового документу, який визначає основні засади й підходи до навчання в початковій школі, а також вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів навчання здобувача освіти й загальний обсяг навчального навантаження;
 • використання здоров’язбережувальних технологій;
 • урахування екологічної спрямованості освіти;
 • дотримання природничої складової Державного стандарту початкової освіти.

Згідно з вимогами сучасного життя, які потребують нових підходів до організації освітнього процесу, для успішного навчання та повноцінного відпочинку учнів створено відповідні умови. Згідно з перспективним планом розвитку  навчального закладу та кабінетів початкової школи, ведеться робота по покращенню матеріально – технічної бази. Класні кімнати  відмежовані від основної школи, розміщені в окремому крилі будівлі, укомплектовані відповідними зручними меблями, обладнанням, СМАРТ – дошками з проекторами.    Комплектація кабінетів здійснюється засобами навчання та обладнання загального призначення для загальноосвітніх навчальних закладів, що відповідає Концепції Нової української школи. У розпорядженні школярів ігрова кімната для організації їх дозвілля.
На кожному поверсі облаштовано зручні туалетні кімнати з умивальниками, сушарками для рук.
Зміст освітньої роботи визначається освітніми галузями базових Типових навчальних планів початкової школи (зі змінами, внесеними наказом МОН України від 11.07.2017р. №1015) й включає, окрім державного мінімуму, спектр розвиваючих дисциплін за рахунок годин варіативної частини плану.  
Навчальний процес організований згідно рекомендацій МОН України: тривалість уроків у 1 – х класах – 35 хвилин, перерви – 15 хвилин, велика перерва – 35 хвилин, розвантажувальний день у четвер, оптимальний розклад уроків, фізкультхвилинки.

Мережа 1 – 4 класів

Кількість 1 – 4 класів – 12 класів.
Кількість учнів у кожному класі – до 36.
Загальна кількість учнів школи I ступеня – 428.
Навчання проводиться за структурним режимом загальноосвітньої школи  зі збереженням канікулярного часу.

Режим роботи

Навчальний заклад є школою повного дня й працює з 08.30 до 18.00.
У другій половині дня проводяться навчально – виховні заходи, виконуються домашні завдання з учителями – класоводами або вихователями, організовуються екскурсії та прогулянки, забезпечується діяльність безкоштовних гуртків та секцій різного спрямування.

Організація харчування 

Харчування дворазове:

 1. Сніданок безкоштовний з одноразовим режимом (відповідно до статті 56 Закону України «Про освіту», статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року №856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх закладах», від 02 лютого 2011 року № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладах, операції з наданням яких звільняються від обкладання податками на додану вартість», рішень Київської міської ради від 03 березня 2016 року №125/125 «Про затвердження міської комплексної цільової програми «Освіта Києва 2016 – 2018 роки», від 09 жовтня 2014 року №271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», від 03 березня 2016 року №118/118 «Про надання додаткових пільг та гарантій сім’ям Героїв Небесної Сотні», від 21 грудня 2017 року №1043/4050 «Про бюджет міста Києва на 2018 рік», згідно з Розпорядженням КМДА № 237 від 3 березня 2017 року «Про організацію у 2017 році харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва»).
 2. Обід (за кошти батьків).

Домашні завдання

Обсяг домашніх завдань визначається згідно з Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПІН 5.5.2.008-01).
У 1-му класі домашні завдання не задаються.

Оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється вербально:

 • у 1 класі з усіх предметів інваріантної складової;
 • у 2 – 4 класах з предметів: «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», інтегрованого курсу «Мистецтво», «Основи здоров’я», «Фізична культура», «Я у світі» та «Трудове навчання»;
 • у 1 – 4 класах з усіх предметів варіативної складової.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється за 12­-бальною шкалою з предметів інваріантної складової освітніх галузей: «Мови і літератури (мовний і  літературний компоненти)», «Математика», «Природознавство».