Здавна вважалося, якщо тобі Бог дав хист, уміння творити, – ти належиш людям, ти є взірцем мудрості, гідності, чесного служіння справедливості, прикладом для наслідування.  Саме з таким митцем, письменником, критиком, патріотом і просто щирою людиною, Іваном Григоровичем Шпиталем, познайомилися учні 5 і 6 класів.
І. Г. Шпиталь є членом Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України. Він автор книжок сатири та гумору, багатьох публіцистичних статей, нарисів, рецензій, наукових розвідок. Для дітей Іван Шпиталь написав захоплюючі казки та повісті-казки.
Зустріч пройшла в надзвичайно щирій атмосфері. Іван Григорович розповів учням про своє тяжке дитинство, Вітчизняну війну, складнощі сучасного життя… Але він не здався й через роки проніс любов до світу, до людей, надію на краще, а головне любов до рідної країни, що й відобразив у своїх творах. Захопившись творчістю Т.Г. Шевченка, став її дослідником і бібліографом. Його запал, енергія, щирість, любов до України відображалися в зацікавлених і захоплених очах дітей.
Ми впевнені, що Іван Григорович ще довго буде радувати нас своїми напрацюваннями.

no images were found