Слава Героям-добровольцям та Національній гвардії України! Разом до Перемоги!

Протягом березня Україна святкує День добровольця та День Національній гвардії України. Хоча це відносно молоді свята, вони є дуже важливими для українців, особливо у дні повномасштабного вторгнення росії. Ця пам’ятні дати важливі для мільйонів українців, які долучилися до захисту держави, а особливо – для військовослужбовців Національної гвардії.

   В рамках відзначення Дня українського добровольця України в початковій школі НВК «Ерудит» було проведено годину спілкування на тему: “Український доброволець -взірець патріотизму”. Діти уважно слухали розповідь про заснування свята, про добровольців, які за покликом власного серця стали на захист нашої Батьківщини і рідної землі. Переглянули відео, вшанували хвилиною мовчання героїчний подвиг воїнів, які загинули внаслідок війни проти України. Захоплюючою була гра – подорож у часі «Захисники за покликом серця», яка  у цікавій та доступній для дітей формі розповіла про історію виникнення добровольчого руху в Україні. Козаки-запорожці, січові стрільці, сучасні добровольчі батальйони – такі сторінки інтерактивного плакату гортали учні під час гри. Цікавим і змістовним була дитячий захід з лялькою Псом-патроном.

   Слава Героям-добровольцям, які у вирішальний момент встали на захист нашої свободи і показали приклад непокори для всієї України! Слава Національній гвардії України! Разом до Перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Використання інтерактивної дошки як засобу підвищення рівня навчальної діяльностіВикористання інтерактивної дошки як засобу підвищення рівня навчальної діяльності

2 листопада 2017 року на базі НВК “Ерудит” відбувся науково-практичний семінар “Використання інтерактивної дошки як засобу підвищення рівня навчальної діяльності“.