Спільно до безпеки

   

     4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройшов радіодиктант з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами, до якого долучились учні 4 класів НВК «Ерудит». Диктант був організований Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти та науки, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Центром з протимінної діяльності. Звучав він на хвилях “Українського радіо” голосом Пса Патрона, справжнього експерта з мінної безпеки. Під час радіодиктанту учні дізналися, як поводитися із вибухонебезпечними предметами.  

     Діти повинні зрозуміти, усвідомити правила, які вони будуть використовувати в небезпечній ситуації, це дуже важливо для збереження їхнього життя. А якщо помічником стає головний Пес країни, талісман ДСНС-Патрон, то це захопливо і дуже цікаво!

     Не підходь, не чіпай, 101 набирай! Три основні правила, які наші учні точно запам’ятають!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Моделюємо педагогічний процес. Засідання предметних кафедрМоделюємо педагогічний процес. Засідання предметних кафедр

    26 грудня 2017 року в НВК «Ерудит» відбулося засідання суспільно-гуманітарних, природничо-математичних кафедр, кафедр іноземної мови та національного виховання.

Телетрансляція безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсівТелетрансляція безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів

Телеканал “Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запустило щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Онлайн-уроки  відбуваються за такими дисциплінами: