Суверенній Україні нині слава й повік!

      День Соборності України — одне із знакових свят українського державотворення. Це нагадування про те, що сила нашої держави – у єдності  українських земель.
     Заходи, проведені у НВК «Ерудит»,  продемонстрували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою     пишатимуться наші нащадки.
      До свята в шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Ми єдині – у цьому сила». Учителі образотворчого мистецтва організували виставку творчих робіт «Символи моєї держави».
      На онлайн інформаційних хвилинках  класні керівники обговорили з учнями складний шлях Соборності України, переглянули відео про борців за єдність України, здійснили подорож історичними місцями нашої держави.  
     Для старшокласників були проведені онлайн – уроки: «Час історичного вибору: ключові події Української революції 1917-1921 років», «Універсали Української народної республіки». Цікавим був інформаційний калейдоскоп для учнів 8-9 класів «Суверенній Україні нині слава й повік» .
     Учні школи створили символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи й гордості за свою державу.

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Про це варто пам’ятати завжди!Про це варто пам’ятати завжди!

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу антигітлерівської коаліції 8 травня в НВК “Ерудит” пройшла літературно-музична композиція “Ніколи, знову…”, присвячена Дню пам’яті та примирення й Дню Перемоги над

Всеукраїнський інтернет-конкурс «Лайфхаки з української мови»Всеукраїнський інтернет-конкурс «Лайфхаки з української мови»

    До Міжнародного дня рідної мови учні 11-А класу брали участь у  конкурсі «Лайфхаки з української мови». Учні виконували цікаві завдання з неймовірними авторськими ілюстраціями. Головна мета конкурсу —