Суверенній Україні нині слава й повік!

      День Соборності України — одне із знакових свят українського державотворення. Це нагадування про те, що сила нашої держави – у єдності  українських земель.
     Заходи, проведені у НВК «Ерудит»,  продемонстрували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою     пишатимуться наші нащадки.
      До свята в шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Ми єдині – у цьому сила». Учителі образотворчого мистецтва організували виставку творчих робіт «Символи моєї держави».
      На онлайн інформаційних хвилинках  класні керівники обговорили з учнями складний шлях Соборності України, переглянули відео про борців за єдність України, здійснили подорож історичними місцями нашої держави.  
     Для старшокласників були проведені онлайн – уроки: «Час історичного вибору: ключові події Української революції 1917-1921 років», «Універсали Української народної республіки». Цікавим був інформаційний калейдоскоп для учнів 8-9 класів «Суверенній Україні нині слава й повік» .
     Учні школи створили символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи й гордості за свою державу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post