Святкування Дня Подяки

 

Напевно, кожен Із нас бачив у багатьох американських фільмах та серіалах, як уся родина збирається за святковим столом, промовляє молитву зі словами подяки за усе хороше, отримане протягом року. Дехто навіть знає назву цього свята — День Подяки.

Про походження цього дня існує розмаїття розповідей та відео. Звідки ж насправді походить це свято? Які має традиції? Про це учням 5-х та 6 – го класів розповіла творча група знавців англійської мови і традицій учнів 9 класу на чолі з учителями англійської мови Котовською А.А., Заболотньою О.О., Шклярук А.О.

Своїм коріння свято сягає далекого 1620 року, коли після двохмісячного плавання до берегів Америки причалив англійський корабель Mayflower. На ньому припливли близько ста пілігримів, які через релігійні переслідування залишили рідну країну та помандрували у таку небезпечну подорож у пошуках вільної землі. На жаль, перша зима видалася дуже суворою та важкою, тому забрала багато життів мандрівників. Лише завдяки індіанцям, які навчили колоністів вирощувати боби, кукурудзу, гарбузи, показали, де і як полювати на дичину. Поселенці зібрали дуже щедрий урожай, який дозволив їм пережити наступну зиму. Вирішено було влаштувати величезне свято на в знак подяки Богові за щедрість.

Зрештою, театральна постановка захопила глядачів з перших секунд дійства. Діти з задоволенням співали разом із веселими індіанцями, співчували голодним пілігрімам та згодом долучилися до святкового частування, отримавши соковиті яблука від артистів.

Учні закладу дякують глядачам за увагу, юні актори – усім присутнім, учнівський колектив – учителям за можливість проявити свої здібності, учителі – батькам за підтримку, а дітям за наполегливість і талант! З Днем Подяки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post