Свято Букварика

21 травня 2019 року відбулося свято Букварика в учнів 1 – х класів. Уже традиційно першокласники прощалися з першою і головною книгою. Захід був проведений в інтерактивному форматі, діти мали можливість співати, танцювати, спілкуватися. Адже запрошені гості, кіт Базиліо зі своєю усім відомою подругою лисицею Алісою уміло розважали першокласників, які радо демонстрували присутнім набуті вміння читати й рахувати, відгадувати загадки. Згодом сам Пізнайко привітав винуватців свята, побажав їм успіху і наполегливості у навчанні та роздав подарунки.

 Директор НВК Олександр Михайлович висловив подяку класоводам та іншим вчителям, які організовували освітній процесі, а також батькам за допомогу у створенні сприятливих умов для навчання дітей. Батьки у свою чергу щиро вдячні першим учителям за науку і добро, за такий нелегкий і відповідальний труд, за вміння сіяти любов до знань у душі маленьких мандрівників по країні Знань.

 Свято закінчилося, але дорога в доросле шкільне життя триває. І якщо ми бачитимемо такі радісні і захоплені погляди наших дітей, як сьогодні, то ми на правильному шляху. Тому впевнено йдемо далі, розпалюючи жагу до знань в очах наших дітей.

Батьки першокласників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post