Свято Першого дзвоника в початковій школі

    Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником та першим уроком.
     Урочисто та з патріотичним настроєм  пройшов перший урок в початковій школі, який був присвячений відзначенню 30-ї річниці незалежності України. Кожен урок – це яскраві та зрозумілі розповіді про Україну, її видатних особистостей, геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ.

      Вчителі обрали різноманітні форми і методи проведення Першого уроку: були використані зображення державних символів, географічна карта України, афоризми про патріотизм, боротьбу за свободу, жовто-блакитні стрічки та використання національного вбрання. У 3-4 класах уроки пройшли  з використанням елементів STEM – освіти, що сприяло вдосконаленню в молодших школярів навичок пошуково-дослідницької діяльності, у тому числі і з питань національно- патріотичного виховання.  Але всі уроки об’єднувало єдине – розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу, як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post