Свято жінок  

 

Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. Кожну  жінку вважають найвеличнішою таємницею Всесвіту, яку не може розкрити жоден чоловік, який живе на планеті Земля.

7 березня хлопці 10-Б класу вітали жінок гімназії «Ерудит»  зі святом весни, святом кохання й святих надій –  святом 8 Березня.

Продовжили концертну програму  гімназисти 5, 7 та 9-Б класів. Пісні й танці у їхньому виконанні були присвячені Весні та Жінці. До привітань учнів долучився і директор гімназії  Перехейда О.М., який побажав усім  жінкам бути музами для своїх чоловіків, найкращими мамами для своїх дітей і просто коханими, здоровими та щасливими.

Здавна повелося, що жінка в українській сім’ї – берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя… Дбають про тепло й світло, добробут і красу у своїй оселі. І як добре, що в нас є світле весняне й бажане свято – свято надії, краси та мрій.

no images were found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

День гостинності для майбутніх першокласників та їх батьківДень гостинності для майбутніх першокласників та їх батьків

29 березня НВК «Ерудит» провів День гостинності «Дай руку, першокласнику!» для майбутніх учнів та їх батьків. Школа гостинно відчинила двері