Тільки пам’ять не сивіє… 

 

Життя швидкоплинне, і з кожним роком Велика Вітчизняна війна все далі йде в історію. Ми, на жаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну. Не шкодуючи сил і здоров’я, наші рідні заново відбудовували будинки і вулиці, піднімали заводи і фабрики.  

Про те, як це пережити лихоліття війни, коли то дитина, розповіла школярам 3 класу бабуся учениці Кравцової Олександри Дереновська Олександра Павлівна. Скільки важких спогадів закарбувалося в душі тоді ще тендітної дівчинки: жахіття війни, розруха, переховування в партизанському загоні, перебування в концтаборі. Пережите вилилося в поетичну збірку «Від серця». 

Зустріч була неймовірно зворушлива й водночас сумною. Дякуємо ветеранам!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

До уваги батьків, учнів НВК “Ерудит”До уваги батьків, учнів НВК “Ерудит”

Відповідно до наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №149 від 01.03.2018 р., № 159 від 02.03.2018 р.  освітній процес у НВК “Ерудит” призупинено з 2 березня по 7 березня 2018 року. Адміністрація

Знавці англійської мовиЗнавці англійської мови

17.01.22 у 10-Б та 11-Б класі було проведено захід “Знавці англійської мови”, присвячений декаді іноземних мов. Учні класу продемонстрували грунтовні знання з мовознавства , українознавства та проявили логічне мислення.