Толерантність – риса справжньої демократії

 

15 листопада 2019 року в рамках проведення Міжнародного дня толерантності учні 10-Б класу НВК «Ерудит» взяли участь у тренінгу «Толерантність – риса справжньої демократії».

Кожна людина – це окремий світ зі своїми емоціями й почуттями, злетами та падіннями. На заході гімназисти ознайомилися з історією походження поняття «толерантність».  Велика  увага була приділено рисам толерантної особистості й толерантним відносинам, вихованню в дусі толерантності, інтолерантності особистості. Десятикласники активно брали участь в обговоренні питань щодо теми, а також створили власне «дерево толерантності».

Учні прийшли висновку: для того, щоб бути толерантною людиною, потрібно самореалізовуватися, самовдосконалюватися, виховувати в собі ті якості, що будуть наповнювати наше буття тільки позитивними емоціями та кожною щасливою хвилинкою нашого життя. Бо тільки таким чином можна досягти єдності та взаєморозуміння, зберігаючи при цьому самобутність і унікальність. Спілкуймось толерантно, нехай кожен з нас пробудить в собі людські почуття щирості й доброти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post