Традиційні батьківські збори – це не модно

      Класичні батьківські збори досі популярні в українських школах. Біля дошки стоїть учитель, за партами – батьки. Протягом години вчитель розповідає про негарну поведінку деяких учнів і згадує про погані оцінки. Не оминає і побутових проблем: треба поміняти вікна, бо у класі протяг, і ще потрібні мийні засоби… Знайома багатьом шкільна картина. Перемалювати її намагалися вчителі початкової школи НВК «Ерудит». А саме – запровадити зустрічі з батьками і цікаві форми взаємодії з ними.  23 січня в 1-4 класах відбулися зустрічі з батьками у сучасному форматі. Одна з тем, “Усе про НУШ”, запропонована тому, що батькам не вистачає інформації, особливо візуальної, про нову систему, за якою розпочали навчання. Батьків практично ознайомили з деякими сучасними технологіями, що використовують педагоги в освітньому процесі, провели інтерактивні вправи. Серед учасників панував позитивний і піднесений настрій.

      Ще одна актуальна тема була розглянута   проблема уваги, вміння зосередитися – “найпопулярніша” в початковій школі. “Будь уважним!” – постійно повторюють учителі й батьки. Це питання вирішували разом з психологом. Також батькам було запропоновано анкетування, щоб виміряти температуру настроїв, вподобань та розчарувань учасників освітнього процесу.

      Усі хочуть бути у тренді. Ми сподіваємось, що новий формат спілкування з батьками стане модним та корисним для всіх учасників освітнього процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post