Трагедія Бабиного Яру

     29-30 вересня в тисячах єврейських родин по всьому світу читають поминальну молитву – Кадиш. Мільйони людей вшановують пам’ять жертв одного з найстрашніших злочинів в історії людства – розстрілу 33 771 людини в київському Бабиному Яру в 1941 році під час Другої світової війни і Голокосту. В ті вересневі дні єврейські родини Києва сподівалися, що їх переселять на історичну батьківщину, натомість віправилися у вічну путь…
     Сьогодні особливо важливо пам’ятати про трагедію Бабиного Яру, тому що знов Україна переживає страшну війну, що супроводжується новим геноцидом – тепер проти всього українського народу, незалежно від етнічного коріння. І знов тисячі родин в скорботі.
      Учні і учениці НВК Ерудит регулярно беруть участь в міжнародних і українських проєктах, пов’язаних з вшануванням пам’яті жертв Бабиного Яру. Так, учениця 11-А класу Кірик Оксана два роки поспіль обіймала призові місця на міському етапі конкурсу-захисту МАН з роботами на тему Бабиного Яру. Учениці 11-А класу Діана Артенян, Поліна Бобровська, Ольга Діброва і Софія Науменко взяли участь у німецько-українському проєкті “80 каменів спотикання для Бабиного Яру”. На уроках систематично (не лише в пам’ятні дати) проводиться виховна робота з теми прав людини, людяного ставлення до оточуючих, шани до пам’яті.
Пам’ятаймо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

  8 травня в НВК “Ерудит” відбувся конкурс виразного читання віршів, присвячений Дню пам’яті та примирення. У поетичному дійстві учні