Цікава зустріч

 

6 червня вихованці І та ІІ загонів табору “Сонячний” завітали до бібліотеки імені Олександра Довженка ЦБС Солом’янського району м. Києва, де мали можливість познайомитися і поспілкуватися з сучасним українським  дитячим письменником-казкарем В’ячеславом Купрієнком, який запросив усіх дітлахів до чарівного світу казок та занурив  у книжкову магію сторінок своїх книг.

 Чимало цікавих та веселих сюрпризів очікувало на наших малюків. Діти з радістю виконували завдання від казкаря, співали разом з ним пісні. А найцікавіше знайомство очікувало на діток під час презентації книги «Мишатко і розгардіяш».

Дякуємо письменнку за подаровані години щастя!

 

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

11 січня – Всесвітній день “ДЯКУЮ”11 січня – Всесвітній день “ДЯКУЮ”

11 січня 2019 року учні 9-Б класу НВК “Ерудит” приєдналися до святкування Всесвітнього дня “ДЯКУЮ”, адже в Україні цей день став святковим із 2008 року. Таку дату запровадили для того,

Козацькі забавиКозацькі забави

  11 жовтня 2018 року напередодні Дня козацтва в приміщенні актової зали НВК “Ерудит” відбулася гра “Козацькі забави”. Учні 5-Б й 5-В класів продемонстрували чудові знання та вміння, заслуживши підтримку своїх однокласників.