Творча зустріч з письменницею

 

23 січня 2019 року в бібліотеці НВК “Ерудит” у рамках проекту «Україна читає дітям» відбулася творча зустріч учнів 5-Б класу з Мариною Рибалко – сучасною дитячою письменницею.
Учасники заход
у слухали уривки з її творів, познайомилися з літературою “Видавництва Старого Лева” та придбали книги з автографом автора. Головною метою зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором.
Сподіваємос
я, що зустріч з Мариною Рибалко залишила в дитячих серцях тепло та радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

День космонавтики в початковій школіДень космонавтики в початковій школі

     12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. До цього дня в початковій школі НВК «Ерудит» були проведені онлайн – заходи.       Учні 2 –Б класу спробували себе

Міжнародний день прав людиниМіжнародний день прав людини

1950 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 10 грудня Днем прав людини. А в 1948 році ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, що стала першим міжнародним документом, у якому чітко сформульовані