Тиждень гендерного виховання

         Гендерна рівність є фундаментальним правом та необхідною умовою досягнення цілей зростання, соціальної єдності та демократії. Для того, щоб учні успішно навчалися, стали впевненими в собі особистостями, відповідальними та активними громадянами, необхідно приділяти увагу забезпеченню гендерної рівності, рівному позитивному ставленню до дівчат та хлопців, а також навчанню з гендерних питань.

    З цією метою в НВК «Ерудит» пройшов Тиждень гендерного виховання. Класними керівниками були проведені виховні години, бесіди, уроки гендерної рівності.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Святкуємо День туризмуСвяткуємо День туризму

27 вересня 2017 року в парку “Відрадний” відбулися Відкриті туристські змагання серед навчальних закладів м. Києва, присвячені Всесвітньому Дню туризму та Дню туризму в Україні. Традиційно  учні 5-10 класів НВК

День туризмуДень туризму

27 вересня туристичні команди учнів 5-8 класів НВК “Ерудит” під керівництвом Хомицької Юлії Борисівни взяли участь у чудовому святі – змаганнях, присвячених Всесвітньому дню туризму і Дню туризму в Україні.

Фізичний бійФізичний бій

1 грудня в рамках тижня МІФ (математики, інформатики, фізики) відбувся “Фізичний бій” для учнів 8 класу. Для правильної відповіді на цікаві запитання дітям потрібно було пригадати основні фізичні поняття та