У гостях у казки

         Казкотерапія – це один з ефективних методів роботи психолога, завдяки якому підлітки мають можливість збільшити свій поведінковий репертуар, у непрямій формі розглянути актуальні проблеми, з якими щодня зіштовхується дитина. Суть цього методу у створенні особливої атмосфери, яка сприяє тому, що дитина чує конкретні рецепти вирішення проблем, дозволяє дитині вступити в боротьбу зі своми страхами, комплексами. Казкотерапія добре долає в дітей високий рівень тривожності, різноманітні страхи, агресивність, адаптує до різних дитячих колективів.

10 березня учні 6 класу разом із психологом  гімназії занурилися в глибокий світ казки. Ареною дійства стала німецька казка «Кам’яне серце». За сюжетом головний герой  проміняв своє серце на кам’яне, а за це отримав незліченне багатство. Діти наводили конкретні ситуації із власного життя, коли їхнє серце могло стати «холодним», «кам’яним», і що має відбутися, щоб серце знову стало живим. У такий абстрактний спосіб удалося обговорити проблеми поганих вчинків та навчитися різним способам їх вирішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Математика проти… Мовою математики про шкоду палінняМатематика проти… Мовою математики про шкоду паління

    Учителями математики  НВК «Ерудит»  був проведений захід «Математика проти…»     Іноді переконати людину кинути шкідливі звички здається неможливим.     Учителі