У світі точних наук

З метою розширити і поглибити знання гімназистів про природничо-математичні дисципліни, формування екологічної культури особистості, розвитку інтелектуальних творчих здібностей, залучення їх до різноманітної діяльності за інтересами, підвищення професійної майстерності вчителів, впровадження інноваційних технологій в системі роботи НВК “Ерудит” з 20 листопада 2017 року розпочалась Декада фізики, математики, хімії та інформатики.

Відтак, 21 листопада відбулась урочиста лінійка присвячена Декаді природничо — математичних наук “У світі точних наук”, яку підготувала та провела вчитель інформатики Фединишинець Діана Сергіївна разом з учнями 7, 10-А та 11-А класів.

Під час заходу всі присутні поринули в дивовижний світ наук. Відкриття лінійки відбулось читанням вірша “Во славу наук”, у виконанні учня 11 — А класу Кириченко Дмитра. Далі глядачі насолоджувались ритмічним танцем “Ферум”, який виконала талановита учениця 7 класу Сачдева Поліна.

Основною частиною лінійки була театральна постанова “Уклін всім наукам”, де приймали участь учні 10 — А та 11 — А класів. Завершальною стала пісня “ON- ляндія – безпечна веб- країна”, у виконанні неперевершеного тріо учениць 7 класу— Грушка Анастасія, Попович Вікторія та Шеремета Анастасія.

У рамках Декади природничо – математичних наук заплановано чимало цікавих заходів: брейн — ринги, конкурси, вікторини, виставки. Приєднуйся до них! Покажи на що здатен!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post