Учимося бути здоровими  

 

     У рамках освітньо-просвітницького проекту «Рак – це полум’я. Ви знаєте, як його обійти?» 3.02. 2017р. учні 10-А та 10-Б класів прослухали лекцію  Караман О.М., кандидата  біологічних наук, старшого наукового співробітника лабораторії онкоімунології й конструювання протипухлинних вакцин Інституту експериментальної патології, онкології й радіології ім. Р. Є. Кавецького НАН України  на тему: «Здоровий спосіб життя як профілактика раку».

Учні отримали рекомендації щодо способів профілактики раку. Це правильний режим сну та бадьорості, відсутність шкідливих звичок, фізична активність, здорове та збалансоване харчування, уникнення побутових та природних канцерогенів.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Засідання педагогічної радиЗасідання педагогічної ради

  27 грудня 2017 року в НВК “Ерудит” відбулося засідання педагогічної ради. Розглядалися питання щодо санітарно-гігієнічного забезпечення оптимальних умов життєдіяльності школярів та виховання соціальної активності дітей у системі додаткової освіти.

Урок безпеки “Запобігти! Врятувати ! Допомогти!”Урок безпеки “Запобігти! Врятувати ! Допомогти!”

  19 жовтня відбулася зустріч учнів 7-Б класу з працівниками ДСНС Батечком С.М., підполковником служби цивільного захисту, Яблонською К. В., лейтенантом служби цивільного захисту Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям та Нефедовою