Унікальна екскурсія у світ кіно

 Кожен з нас у дитинстві мріяв стати кіногероєм і хоч краєм ока зазирнути  за лаштунки незвичайного світу, у якому створюють фільми.

Учні 7-А та 7-Б класів вирішили здійснити свою мрію. Вони побували на кіностудії «FILM UA».

Екскурсія  розкрила  всі секрети кіновиробництва. Гімназисти дізналися, як створюється художній фільм, як зароджується знімальний задум і втілюються спецефекти. Костюми, декорації, павільйони – це одна частина кіноісторії. Але є й інша – менш видовищна, але без якої, одначе, ніякого видовища не буде. Діти познайомилися з роботою  компаній, які займаються озвучуванням, дубляжем і створенням спецефектів для фільмів та серіалів.

Улаштуйте й ви собі свято – здійсніть екскурсію в чарівний світ кіно!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Свято весни, любові й добра — 8 Березня!Свято весни, любові й добра — 8 Березня!

Дорогі жінки! Усе найсвітліше, що є в нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане із Жінкою – берегинею роду людського. З нагоди чудового весняного свята 8 Березня прийміть мої сердечні вітання та побажання міцного здоров’я, великого

Екскурсія до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.ТичиниЕкскурсія до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини

Вивчення життя й творчості одного з найвидатніших поетів ХХ століття Павла Григоровича Тичини розпочалося для учнів 11-Б класу з відвідування Літературно-меморіального музею-квартири поета. Тут збережені прижиттєві інтер’єри, музичні інструменти митця.