Урок безпеки “Запобігти! Врятувати ! Допомогти!”

 

19 жовтня відбулася зустріч учнів 7-Б класу з працівниками ДСНС Батечком С.М., підполковником служби цивільного захисту, Яблонською К. В., лейтенантом служби цивільного захисту Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям та Нефедовою Д.В., які провели інформаційно-пізнавальну годину.

Під час спілкування надзвичайники показали пожежно-рятувальну техніку, спорядження, обладнання та спеціальні захисні костюми, якими користуються в повсякденній роботі.

Учням розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів.

Провели конкурси та вікторини на знання правил безпеки життєдіяльності, у яких учні показали себе справжніми фахівцями з порятунку.

Наостанок рятувальники вручили кожному листівки та пам’ятки з правилами безпечної поведінки та порядком дій під час виникнення кризових ситуацій.

Зустріч зі Службою порятунку видалася не лише корисною, а ще й цікавою та захопливою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

«Мамаєва слобода» – козацьке селище посеред міста Києва«Мамаєва слобода» – козацьке селище посеред міста Києва

Розпочався навчальний рік, але гарна, по-літньому тепла погода вабить вирушити на прогулянку. Отже, 6 вересня учні 6-А класу відвідали куточок