Урок культури спілкування

Слово-не горобець, вилетить – не спіймаєш. Золоте прислів’я, яке як найкраще демонструє важливість  культури спілкування в повсякденному житті.
27 січня психологом гімназії проводилася виховна година в шостому класі. На цьому занятті молодші підлітки мали можливість пригадати основні й такі важливі правила культури спілкування.
Новим і цікавим для шестикласників стала інформація про культурні традиції спілкування в різних країнах світу. Адже в мові, мовленнєвій поведінці, усталених формулах (стереотипах) сформувався багатий народний досвід, неповторність звичаїв, які можуть навчати мудрості та доброти однин до одного . Традиційною на виховних годинах стала подорож учнів у світ знань про свої індивідуальні особливості. Цього разу проводилася методика «Людина на дереві», яка дозволила отримати інформацію про рівень комунікабельності кожного учня класу.

no images were found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

ІІ етап олімпіади з комп’ютерної анімаціїІІ етап олімпіади з комп’ютерної анімації

14 грудня 2018 року учні НВК «Ерудит» взяли участь у ІІ етапі олімпіади з комп’ютерної анімації Солом’янського району.  Гімназисти виконували завдання, відповідно своєї

Профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу: « У світі професій – за компасом»Профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу: « У світі професій – за компасом»

      У ІІ-му семестрі в НВК «Ерудит» особлива увага приділяється профорієнтації учнів 8-11 класів. Вони мають змогу відвідувати