Урок толерантності

Сьогодні толерантність є показником ступеня демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку. Основою толерантності є відкритість думки та спілкування, особиста свобода індивіда та поцінування прав та свобод людини.
17 лютого гімназисти шостого класу разом із психологом з’ясували суть поняття «толерантність». Училися на конкретних щоденних життєвих ситуаціях проявляти повагу та доброту, здійснювали аналіз учинків однокласників з метою того, щоб на власному досвіді проявляти толерантне ставлення до свого оточення. Адже людина, яка робить інших щасливими, не може сама бути нещасною.

no images were found

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

     Усний журнал «Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко»     Усний журнал «Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко»

   14 березня учні 11-А класу під час класної години  читали улюблені вірші з творчості Тараса Григоровича Шевченка. Інсценували уривки з творів «Наймичка», «Катерина». Провели вікторину на знання творчості Шевченка.

Збір-похід “Козацькими шляхами – 2019″Збір-похід “Козацькими шляхами – 2019″

З 08.05 по 12.05 понад тисяча підлітків з усієї України разом з учнями нашої гімназії та вчителями Корень Ларисою Олексіївною й Хомицькою Юлією Борисівною зібралися в Черкаській області, аби взяти

Міжнародний день танцюМіжнародний день танцю

       Щороку 29 квітня відзначається Міжнародний день танцю (International Dance Day). Свято, присвячене всім стилям танцю, почали відзначати з 1982 року за ініціативою Міжнародної ради танцю (International Dance Council, CID) ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новерра (Jean-Georges Noverre),