Урок здоров’я від батьків

У рамках творчого проекту «Я й моя родина» батьки учениці 5 класу Ілюшиної Марії провели  годину спілкування «Харчування та здоров’я».

Ганна Ярославівна, лікар-кардиолог,  розповіла про складові компоненти їжі, про її позитивний вплив на збереження й зміцнення здоров’я , про  культуру й традиції харчування. Діти  спробували  за допомогою питань анкети визначити свій індивідуальний стереотип харчування. Учні переконалися, що здоров’я значною мірою залежить від самої людини. Тільки сама людина має регулювати своє харчування. Це допоможе їй зберегти здоров’я на довгі роки.

Зацікавила п’ятикласників розповідь Володимира Володимировича про особливості роботи підприємця та рекомендації про те, як працювати в команді.

no images were found

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

  11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Саме в цей день у 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали